top
logo


CZECH DANCE TOUR 2018 (Chrudim) - finální informace Email
Sobota, 28 Duben 2018 06:06

 

ico informace Finální informace k soutěži CZECH DANCE TOUR 2018

Mistrovství Čech v Chrudimi dne 29.4.2018

 

 

finální informace k soutěži konané již TUTO NEDĚLI, které se zúčastní týmy:

Ještěrky, Vlčata
Přehled hlavních časů a plateb - pro děti jedoucí autobusem

Skupina kontakt číslo busu sraz u DL odjezd od DL předp. příjezd k DL
Ještěrky Léňa 1 4:45 5:00 17:00
Vlčata Štěpa 1 4:45 5:00 17:00Cena dopravy: 600,- Kč/osoba
 (tam i zpět, nebo jen jedna cesta, cena platí i pro nahlášené rodiče)

Startovné za každé dítě je 200,- Kč za choreografii (v případě, že dítě vystupuje ve více choreografiích, poplatky se násobí).

* obě částky budou vybrány u autobusu. Prosíme, připravte si pokud možno přesnou částku, děkujeme za pochopení

poznámky:
1)  odjezd - standardně od DANCELINE studia (u závory, zadní vchod do Metropolu)
2)  příjezd – standardně k DANCELINE studiu (u závory, zadní vchod do Metropolu), v případě časového skluzu soutěže může dojít k posunu času příjezdu (budeme informovat SMS zprávou)Přehled hlavních časů a plateb - pro děti jedoucí autem

Skupina kontakt sraz před halou možnost 1. vyzvednutí 1. odevzdání možnost 2. vyzvednutí 2. odevzdání konečné předání dětí
Ještěrky Léňa 8:45         13:00
Vlčata Štěpa 8:45         11:15Startovné za každé dítě je 200,- Kč za choreografii (v případě, že dítě vystupuje ve více choreografiích, poplatky se násobí).

* částka bude vybrána na srazu. Prosíme, připravte si pokud možno přesnou částku, děkujeme za pochopení


poznámky:

1) Sraz a  vyzvednutí dětí - sejdeme se u haly (TJ Sokol Chrudim, Tyršovo náměstí 12, 537 01, Chrudim 2 (odkaz na mapu místa soutěže), kde si děti vyzvedne určená kontaktní osoba (viz. tabulka) a zapíše si je do seznamu. Je nutné vyčkat na místě srazu a vyvarovat se snahy předat nám dítě v hale, protože nám pak vznikají komplikace s organizací dalších dětí (je náročné věnovat se dětem, co mají nějaké přání, potřebují na záchod nebo malovat a pomáhat s kostýmem a u toho přebírat nebo předávat další dítě). Kontaktní osoba zároveň hromadně rozdá kontrolní pásky vystupujícím dětem (diváci si zajistí vstupenku na místě sami)

2) Pokud na místo přijedete dříve, než je stanovený termín vyzvednutí dítěte (např. z důvodu, že se chcete podívat na vystoupení mladšího dítěte), pošlete SMS zprávu na číslo 724 030 634 (Léňa) a ta se pokusí zajistit vyzvednutí dítěte mimo určený termín


3) Možnosti vyzvednutí předaného dítěte mimo konečné předání po soutěži jsou uvedeny v tabulce – na srazu prosím nahlaste, v kterých termínech si budete chtít dítě vyzvednout. Ve velmi nutných případech jiného termínu vyzvednutí nebo zpětného předání dítěte, pošlete SMS zprávu na číslo 724 030 634 (Léňa) a ta se pokusí zajistit vyzvednutí dítěte mimo určený termín. Upozorňujeme, že plánované časy se velmi pravděpodobně změní (alespoň to na většině velkých soutěží tak bývá), takže se budeme všichni přizpůsobit aktuálnímu stavuCo mají mít děti s sebou?

  1. kostým včetně obuvi dle choreografie (+ náležitosti k tomu určené)
  2. týmové triko (případně podle instrukcí lektora každého týmu)
  3. kosmetickou taštičku (obsah: pírka, černé gumičky, lak na vlasy, odličovací mléko a tampony, popřípadě speciální věcičky pro danou choreografii)
  4. svačinu (dostatečně velkou), pití (minimálně 1,5 litru)
  5. peníze na občerstvení během dne (cca 200 Kč). Prosíme rodiče, aby dětem dali i drobné peníze (v případě, že děti mají jen větší bankovky vznikají problémy např. při koupi zmrzliny nebo párku v rohlíku, obsluze brzy dojdou drobné peníze na vracení větších částek)
  6. děti jedoucí autem musí mít batůžek, ve kterém budou mít všechny potřebné věci, není možné odbíhat k rodičům.

 

 


 

Odkaz na mapu místa soutěže zde.

Časté dotazy ohledně soutěží najdete zde.  


 

Přihlášení lektoraDoporučujeme:

logo-baby-signs

 


 

logo-montessori


bottom

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates world top actors Valid XHTML and CSS.