top
logo


Letní soustředění LS1-2024 - informace a registrace Email
Pondělí, 27 Květen 2024 11:13

1. letní soustředění 2024

(LS1: 29. 6. – 4. 7. 2024)

 

ico informaceico vykricnikico formularico penizeInformace, údaje pro platbu a registrační formulář účasti:

 

I tento rok pořádáme týdenní letní soustředění v rekreačním zařízení RADOST, nacházející se v jihočeském kraji, 9 km od Blatné (okres Strakonice). RZ Radost nabízí vhodné prostředí a krásnou okolní krajinu, venkovní bazén a možnost pronájmu tělocvičny. Pokud máte zájem, podívejte se na stránky www.rz-radost.cz, kde naleznete podrobný popis i foto areálu.


Opět jsme děti rozdělily do tří turnusů letního soustředění (LS1 – LS3) a to hlavně z důvodu velkého zájmu o tyto akce a věkovou vyváženost pro hry.

LS1 (29.6. – 4. 7. 2024) je určeno pro děti ve věku 8 let a mladší (primárně pro děti ze skupin: Berušky mladší, Broučci, Koťata, Lvíčata, Myšky, Tučňáci mladší, Žabky - výjimky po dohodě)

 

Termín:

odjezd: v sobotu 29. 6. 2024 v 10.00 hod. *
návrat: ve čtvrtek 4. 7. 2024 ve 12.00 hod. *
*doprava společným autobusem - standardně od DANCELINE studia (u závory, zadní vchod Metropolu).

 

Způsob registrace a zaplacení částky:


ico formular  V případě zájmu o účast Vás žádáme o vyplnění

registračního formuláře zde 
(bude aktivní od úterý 28.5.2024 20:00 hodin!) 

 

* upozorňujeme, že vzhledem k očekávanému počtu nárazových registrací může dojít k omezení zasílání e-mailového potvrzení ze strany Google, takže v případě absence potvrzovacího e-mailu prosím zkontrolujte svou registraci na seznamech, které budou zveřejněny v samostatném článku. Děkujeme.

 

Zaregistrováním dítěte pomocí formuláře máte vytvořenou rezervaci podle pořadí registrace (prvních 45 míst má místo jisté, ostatní zatím jako náhradníci), která bude zaručená do 11.6.2024 a do této doby prosím uhraďte částku podle níže uvedených údajů, jinak bude rezervace zrušena a místo bude nabídnuto dalšímu zájemci. Budeme pravidelně zveřejňovat seznamy registrací i s označením, které registrace jsou "jisté" a které registrace zatím jako náhradníci.

 


 

ico penizeCena pobytu:  4 500,- Kč (přečtěte si prosím storno podmínky zde)

 

Cena zahrnuje: 5x nocleh (ubytování v pokojích hlavní budovy), stravování 5x denně, pitný režim, dopravu.

Zaplacení celé částky prosím proveďte:
na účet: 2300263557 / 2010,
variabilní symbol: 23030100,
specifický symbol: rodné číslo dítěte bez znaku lomítka (nebo jiné číslo pro identifikaci)

  


Popis areálu:

Zrekonstruovaný zemanský statek upravený pro rekreační účely se nachází u Strakonic, 9 km od jihočeského městečka Blatná. Jeho okolí oplývá množstvím lesů, luk a rybníků. Tento kraj byl mezinárodní organizací UNESCO zařazen mezi nejčistší přírodní lokality ve střední Evropě, a díky tomu je zvláště vhodný pro pořádání ozdravných pobytů.

V areálu jsou k dispozici restaurace, obchůdek, společenská místnost s TV, tělocvična a stolní tenis, hřiště (3 antuková, 1 travnaté), půjčovna sportovních potřeb, dvě centrální ohniště, šipky, „konibar“ s velkým promítacím plátnem.

Ubytování:

Pokoje 2-7 lůžkové v hlavní budově se společným sociálním zařízením na patře. Jeden 7lůžkový pokoj má vlastní sociální zařízení, tam budou ubytovány nejmladší děti. Všichni budeme ubytovaní ve II. patře (i vedoucí, asistenti a zdravotník). 

Stravování:

Stravování v hlavní budově 5x denně (snídaně, oběd, večeře, 2x svačina), pitný režim zajištěn.

Program:

Náplní soustředění je celotýdenní tématická hra doplněná dopoledním cvičením v tělocvičně.


 


 


Další informace:

Podrobnosti (tzv. „co s sebou“ - atd.) budou zveřejněny na www.danceline.cz cca týden před odjezdem.

V případě, že nám bude chybět kopie zdravotní průkazky pojištěnce, budeme Vás kontaktovat. Prohlášení o bezinfekčnosti se bude podepisovat hromadně na nový formulář (všechny děti na 1 listě) v den odjezdu u autobusu.

 

O formulářích a dalších opatřeních, která budou nařízená v souvislosti s vládními opatřeními, Vás budeme informovat.

 

Během soustředění se budeme snažit (stejně jako minulý rok) podávat informace o průběhu soustředění na webové stránky (informace o nových zprávách najdete i na Facebooku).

 

 

Přihlášení lektoraDoporučujeme:

logo-baby-signs

 


 

logo-montessori


 

logo-NADACE-CP


bottom

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates world top actors Valid XHTML and CSS.