top
logo


Letní soustředění LS3-2020 - informace a registrace Email
Středa, 03 Červen 2020 06:14

3. letní soustředění 2020 

(LS3: 1. 8. – 8. 8. 2020)

 

ico informaceico vykricnikico formularico penizeInformace, údaje pro platbu a registrační formulář účasti:

 

I tento rok pořádáme týdenní letní soustředění v rekreačním zařízení RADOST, nacházející se v jihočeském kraji, 9 km od Blatné (okres Strakonice). RZ Radost nabízí vhodné prostředí a krásnou okolní krajinu, venkovní bazén a možnost pronájmu tělocvičny. Pokud máte zájem, podívejte se na stránky www.rz-radost.cz, kde naleznete podrobný popis i foto areálu.


Opět jsme děti rozdělily do tří turnusů letního soustředění (LS1 – LS3) a to hlavně z důvodu velkého zájmu o tyto akce a věkovou vyváženost pro hry.

LS3 (1.8. – 8. 8. 2020) je určeno pro dívky ve věku 13 let a starší (primárně pro dívky ze skupin: DELFÍNI, JEŠTĚRKY, KLOKANI, KLOKÁNCI starší, SOVIČKY, výjimky po dohodě)

 

Termín:

odjezd: v sobotu 1. 8. 2020 v 10.00 hod. *
návrat: v sobotu 8. 8. 2020 ve 12.00 hod. *
*standardně od DANCELINE studia (u závory, zadní vchod Metropolu)

 

Způsob registrace a zaplacení částky:

Po zkušenostech z minulého roku jsme se rozhodli spustit registraci v předem oznámený termín tak, aby každý měl možnost se na registraci "připravit", takže

ico vykricnikformulář pro registraci bude aktivní od čtvrtka 4.6.2020 20:00 hodin (měřeno podle času našeho počítače :-)) a najdete ho pod tímto textem. Zaregistrováním dítěte pomocí formuláře máte vytvořenou rezervaci podle pořadí registrace (prvních 45 míst má místo jisté, ostatní zatím jako náhradníci), která bude platná do 20.6.2020 a do této doby prosím uhraďte částku podle níže uvedených údajů, jinak bude rezervace zrušena a místo bude nabídnuto dalšímu zájemci. Budeme pravidelně zveřejňovat seznamy registrací i s označením, které registrace jsou "jisté" a které registrace zatím jako náhradníci.ico penizeCena pobytu:
   4 000,- Kč (přečtěte si prosím storno podmínky zde)

Cena zahrnuje: 7x nocleh (ubytování v chatičkách), stravování 5x denně, pitný režim, dopravu autobusem, pronájem tělocvičny.

Zaplacení celé částky prosím proveďte:
na účet: 2300263557 / 2010,
variabilní symbol: 19030300,
specifický symbol: rodné číslo dítěte bez znaku lomítka

 

ico formular Formulář pro registraci najdete zde (bude aktivní až od čtvrtka 4.6.2020 20:00 hodin!)Popis areálu:

Zrekonstruovaný zemanský statek upravený pro rekreační účely se nachází u Strakonic, 9 km od jihočeského městečka Blatná. Jeho okolí oplývá množstvím lesů, luk a rybníků. Tento kraj byl mezinárodní organizací UNESCO zařazen mezi nejčistší přírodní lokality ve střední Evropě, a díky tomu je zvláště vhodný pro pořádání ozdravných pobytů.

V areálu jsou k dispozici restaurace, obchůdek, společenská místnost s TV, tělocvična a stolní tenis, hřiště (3 antuková, 1 travnaté), půjčovna sportovních potřeb, dvě centrální ohniště, šipky, „konibar“ s velkým promítacím plátnem.

Ubytování:

Dřevěné chatky s palandami (4 lůžka na chatku). Společné sociální zařízení je v umývárnách u "Salaše". Chatky jsou elektricky vytápěny, k dispozici je zásuvka 220 V. Celková kapacita chatového tábora je 80 lůžek.

Stravování:

Stravování v hlavní budově 5x denně (snídaně, oběd, večeře, 2x svačina), pitný režim zajištěn.

Doprava:

Společným autobusem od DANCELINE studia (u závory, zadní vchod Metropolu).

Program:

Náplní soustředění je celotýdenní tématická hra doplněná dopoledním cvičením v tělocvičně.


 


 


Další informace:

Podrobnosti (tzv. „co s sebou“ - atd.) budou zveřejněny na www.danceline.cz cca týden před odjezdem.

V případě, že nám bude chybět kopie zdravotní průkazky pojištěnce, budeme Vás kontaktovat. Prohlášení o bezinfekčnosti se bude podepisovat hromadně na nový formulář (všechny děti na 1 listě) v den odjezdu u autobusu.


Vyjádření lékaře je nutné dodat aktuální – z června 2020 – platí pro všechny účastníky tábora! 

 

Během soustředění se budeme snažit (stejně jako minulý rok) podávat informace o průběhu soustředění na webové stránky, pro hlídání nových informací doporučujeme registraci odběru novinek příslušného letního soustředění pomocí odkazu v pravé části webu - Novinky e-mailem

 

 

Přihlášení lektoraDoporučujeme:

logo-baby-signs

 


 

logo-montessori


bottom

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates world top actors Valid XHTML and CSS.