top
logo


Letní soustředění LS3-2021 - důležité dokumenty Email
Čtvrtek, 29 Červenec 2021 22:22

Letní soustředění (LS3: 31. 7. – 7. 8. 2021)

  

ico vykricnikico formular Důležité dokumenty:


Čestné prohlášení zákonných zástupců (ke stažení zde, nebo bude na místě) o splnění podmínek Mimořádného opatření MZ ČR ze dne 25.6.2021 pod č.j. MZDR 14601/2021-21/MIN/KAN (viz. zde).

Možnosti bezplatného otestování např. u Globusu, případně na Hluboké nad Vltavou (není nutná rezervace, výtěr z kraje nosu nebo úst).

V případě, že budete chtít využít podstoupení testu na místě, pak:

  • oznamte nám tuto skutečnost pomocí SMS zprávy na telefon Elišky - 775 704 523
  • přijďte k bráně u DANCELINE studia již v 8:15 tak, abyste Vy ani dítě nepřišli do kontaktu s ostatními účastníky, kde si Vás vyzvedne zdravotník, nebo zástupce DL
  • s sebou přineste schválený test ze seznamu (viz. zde), případně můžete využít test z našich zásob oproti úhradě nákladů ve výši 50,- Kč

 

Prohlášení o bezinfekčnosti (mimo COVID)- vyplníte při odjezdu na soustředění u autobusu. Bude jen 1 formulář se jmény všech dětí, které se tohoto pobytu účastní. 

 

 

Dotazník s kontaktními telefony a užívanými léky - prosíme o vyplnění tohoto dotazníku a jeho předání při odjezdu u autobusu.

 

Vyjádření lékaře - formulář, který vyplní ošetřující lékař je platný 2 roky. (Ti, kteří nebyli z naší strany kontaktováni, mají u nás formulář platný a nemusí ho dokládat)

 

Kopie zdravotní průkazky - Nemusí ho mít ti, kteří ji již odevzdali na některé jiné soustředění (pokud nedošlo ke změně).  

 

Pořizování fotografií - budeme pořizovat reportážní fotografie z této akce a budeme je pro Vás publikovat na těchto stránkách (případně na profilu v sociální síti Facebook) tak, jako v minulých letech. V případě, že nesouhlasíte s uveřejněním fotografií s vaším dítětem, oznamte nám to prosím e-mailem na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Děkujeme. 

Přihlášení lektoraDoporučujeme:

logo-baby-signs

 


 

logo-montessori


bottom

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates world top actors Valid XHTML and CSS.