top
logo


Situace kolem koronaviru 5.10.2020 Email
Pondělí, 05 Říjen 2020 07:24

ico informace ico vykricnik 


Tréninky tanečníků NEJSOU omezeny!

 

DANCELINE studio je členem sportovního svazu CDO, registrovaného v Rejstříku sportu NSA, tudíž se na nás podle našeho názoru vztahuje tato situace:

"Vláda s účinností ode dne 5. října 2020 od 00:00 hod. do dne 18. října 2020 do 23:59 hod. omezuje sportovní akce v rámci soutěží organizovaných sportovními svazy tak, že se jich účastní pouze sportovci a nezbytné osoby zabezpečující organizační a technické zázemí včetně rozhodčích a osob zajišťujících zpravodajství v počtu nepřevyšujícím 130 osob v rámci vnitřního i vnějšího sportoviště; stejné omezení se vztahuje i na přípravu sportovců pro sportovní akce v rámci soutěží organizovaných sportovními svazy.“

Více informací najdete zde: https://czechdance.org/2020/10/01/nove-info-upresneni-nasim-kolektivum-tanecnikum/

 

Samozřejmě, že účast na trénincích je na zvážení rodičů!
Pokud se rozhodnete 14 dní tréninků nezúčastnit, prosíme o informování trenéra.

 

V rámci zvýšených opatřeních prosím vezměte na vědomí a dodržujte následující podmínky:

  • Trenér ukončí hodinu o 5 minut dříve, tanečníci budou společně odcházet ze sálu v čase ukončení tréninku. U „Přípravky“ si rodiče mohou vyzvedávat děti na podestě u sálu, rodiče „závodních týmů“ prosíme, aby počkali na děti venku.
  • U vstupu na sál použijí tanečníci dezinfekci na ruce (mladší za dopomoci trenéra/asistenta)
  • Tanečníci při tréninku mít roušku nemusí (nicméně prosíme, aby jí s sebou měli pro pohyb ve společných prostorách – vstupní chodba).
  • Doprovod nebo rodiče nevstupují do sálů.
  • Zároveň prosíme doprovod a rodiče, aby pohyb ve společných prostorách omezili, ideálně poslali děti po schodech samotné a zůstali před vstupem do budovy


Děkujeme za spolupráci, přejeme všem hodně zdraví a věříme, že toto nelehké období překonáme a budeme dál s radostí tančit.

 

Tým DANCELINE studia

 

Přihlášení lektoraDoporučujeme:

logo-baby-signs

 


 

logo-montessori


bottom

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates world top actors Valid XHTML and CSS.