top
logo


Informace k platbám školného Email
Pondělí, 16 Leden 2012 13:56

Po urputných bojích s úřady i časem se nám podařilo zvítězit a konečně můžeme zveřejnit nová čísla účtů pro placení školného a soustředění. Konkrétní čísla účtů a související údaje naleznete vždy v sekci konkrétní skupiny (informace ke školnému budou publikovány až v noci 18.1.2012, jarní soustředění jsou k dispozici již v tuto chvíli).

Důležité: prosím nespojujte více plateb dohromady (např. školné za dvě děti, nebo školné + soustředění za jedno dítě) - každá platba má svůj jednoznačný variabilní a specifický symbol, případně i jiný bankovní účet!
Pomůžete nám tím v usnadnění identifikace plateb, možnosti jejich automatizace a velmi tak snížíte administrativní zátěž. Děkujeme za pochopení.

Zajímají Vás důvody zřízení více účtů? Přečtěte si zbylou část článku...

Díky nárůstu počtu dětí bychom tento školní rok překročili zákonný limit finančního obratu, od kterého je povinnost stát se plátcem DPH. Tato povinnost by defacto znamenala nutnost 20% zdražení, takže jsme se rozhodli oddělit spolu související činnosti pod novou formu a tím využít možnosti zůstat neplátci DPH, takže nemusíme přistoupit k dramatickému zdražení školného ani ostatních plateb. Samozřejmě, že po právní i účetní stránce to nebylo jednoduché a vzhledem k tomu, že všichni členové vedení musí kromě zařizování v DANCELINE studiu také chodit do práce :-), tak rychlost realizace vymyšleného řešení nebyla nejvyšší. Rádi bychom Vám tímto chtěli poděkovat za trpělivost a věříme, že toto řešení vyváží případné komplikace.

Za vedení DANCELINE studia

Petr (Kapr)

 

Přihlášení lektoraDoporučujeme:

logo-baby-signs

 


 

logo-montessori


 

logo-NADACE-CP


bottom

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates world top actors Valid XHTML and CSS.