top
logo


Rychlost odezvy na dotazy nebo telefonáty Email
Pondělí, 06 Únor 2012 12:55

Vzhledem k tomu, že jsme buď na trénincích / soustředěních, nebo jsme v práci, případně se staráme o naše malé ratolesti, tak je šance nás úspěšně zastihnout poměrně složitá :-) Při veškeré komunikaci výrazně preferujeme e-mail nebo dotazy pomocí formulářů na stránkách - dávají nám možnost odpovědět až máme příležitost, případně se na odpověď řádně připravit (sehnat podklady, zformulovat kompletní odpověď, zvážit, zda nebude užitečná i pro ostatní) a navíc máme takový dotaz i s odpovědí archivován (nemusíme si pomatovat, komu jsme co slíbili nebo potvrdili a složitě si to mezi sebou předávat).

 

V případě, že potřebujete něco urgentního nebo se otázka složitě formuluje do e-mailu / formuláře, pak největší šance zastihnout "živý hlas" v telefonu je u Kapra (777 898985), pak šance dramaticky klesají u poměrně čerstvé mamky Elišky (775 704 523) až k téměř nemožnému u Gabči (775 704 521), která se kromě své práce snaží ještě být matkou malého čertíka Aničky:-). Nicméně i tady je možnost poslat SMSku s krátkou informací a počkat, až se někdo ozve zpět, případně zkusit zavolat.

 

Rychlost odpovědí na elektronické dotazy se hodně liší od "téměř okamžitě" až po "skoro týden", když se sejdou náročné události, hodně starostí v práci a nějaké zařizování kolem DANCELINE (třeba soustředění, soutěže nebo předtančení). Na všechny dotazy se snažíme odpovědět, kdybyste přeci jenom nedostali odpověď do 7 dnů, prosím kontaktujte nás znovu, možná se někde dotaz ztratil:-)

 

Děkujeme za pochopení

Gabča, Eliška, Kapr

PS: zatím zvažujeme zda a jakou formou umožnit kontaktovat přímo lektory nebo asistentky (většina je ve škole nebo v práci, takže jsou na tom se zastižením podobně). Zatím můžete využít formulář na kontaktování vedení a zprávu rádi předáme.

 

Přihlášení lektoraDoporučujeme:

logo-baby-signs

 


 

logo-montessori


bottom

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates world top actors Valid XHTML and CSS.