top
logo


časté dotazy - hotovostní platby v DL Email

 

je možné uhradit platbu u Vás v DANCELINE studiu?

bohužel u určitých plateb to není to možné (výjimku mohou tvořit platby na soutěže vybírané přímo u autobusu, případně za kostýmy atp. - vždy bude uvedeno v instrukcích k dané akci) . Výrazně preferujeme bankovní převody z účtu na určený účet s uvedením správného variabilního a specifického symbolu (všechny údaje jsou uvedeny v informacích k aktuální akci/platbě)

V případě, že z nějakého důvodu nemůžete provést platbu převodem z bankovního účtu, pak je možné složit peníze v hotovosti na pokladnu FIO banky na náměstí, která je od DANCELINE studia vzdálená cca 500m (mapa pobočky zde). Pokladní hodiny jsou Po-Pá 9:00 - 12:00, 13:00 - 16:30 (Pá do 16:00), poplatek 30 Kč a pro platby do 5000 Kč není požadován občanský průkaz. Při vkládání peněz prosím uveďte nejen číslo účtu, ale i variabilní a specifický symbol, případně do poznámky uveďte jméno dítěte.

* Poznámka:
Přistoupili jsme k tomuto kroku po zkušenostech z minulých let - vybírání peněz lektory je časově i administrativně náročné, někteří rodiče platili i u jiného lektora (ten zase neměl vhodné seznamy kam platbu zapsat), nastávaly komplikace s předáváním peněz a s dohledáváním plateb. Navíc bylo třeba udržovat a počítat cca 7-8 kasiček.

Tento systém vše naprosto zjednodušší a hlavně zprůhlední. Odpadnou nám i různé druhy potvrzení (někdo zapomněl při placení vzít průkazku, kam se platba potvrdila, tak se musel vystavit doklad) - nyní budeme mít k dispozici jednoznačný a hodnověrný doklad - výpis z účtu. Rodiče budou mít k dispozici též jeden typ dokladu (tj. ve velké většině výpis ze svého účtu), případně pokladní doklad z banky.

Nehledě na to, že ruční zápisy plateb musel pak někdo přepsat do celkových přehledů, takto je budeme mít vygenerovány automaticky.

Děkujeme za pochopení našich důvodů a věříme, že i pro Vás to nakonec bude mít nějaké kladné stránky

 


 

zpět na přehled častých dotazů...

  

Máte pocit, že některý dotaz zde chybí? Pošlete nám tip tímto formulářem.

 

Přihlášení lektoraDoporučujeme:

logo-baby-signs

 


 

logo-montessori


 

logo-NADACE-CP


bottom

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates world top actors Valid XHTML and CSS.