top
logo


časté dotazy - pro nové zájemce Email

 

Přijímáte nové děti i během školního roku?
Během školního roku lze přijmout nové děti do skupin přípravky (viz. rozvrh). Jen výjimečně lze přijmout nového člena i do "závodního B týmu" - je velmi problematické přijmout nové dítě během školního roku, protože skupina trénuje od září celoroční choreografii, takže by nové dítě mělo velkou ztrátu.

V případě, že Vám vyhovuje některá skupina, podívejte se do rozvrhu pro zjistění časů tréninků a napište svojí žádost pomocí tohoto formuláře. Ozveme se Vám s informací, zda je ve skupině ještě volné místo a s dalšími případnými informacemi.Jak a kdy mám zaplatit školné? Kde a kdy se dozvím informace o placení? Co mám udělat po zaplacení?


Informace o placení školného se vždy objeví v sekci příslušného týmu během září-října. Do doby, než jsou informace zveřejněny počkejte s placením (neplaťte podle instrukcí z minulého školního roku). 

 

Po provedení platby prosíme o dodání kopie dokladu o provedené platbě k rukám lektora daného týmu. Na doklad prosím napište jméno osoby, za kterou je provedena úhrada. Jako doklad stačí otisk obrazovky z elektronického bankovnictví nebo jiný doklad, ze kterého bude patrné, ze kterého účtu platba odešla, na který účet a pod jakým variabilním a specifickým symbolem. Doklad stačí poslat po dítěti na hodinu tréninku, není nutné doručit ho osobně. Výrazně nám tím usnadníte evidenci plateb a tím i urychlíte případné dodatečné řešení problematických nebo neuhrazených plateb.


Jak je to s kostýmem?

Týmy z přípravky mají zapůjčení kostýmů na akce a vystoupení během školního roku v ceně školného, kostým zůstává majetkem DANCELINE studia.

Závodní týmy si kostým kupují a zůstává majetkem dítěte (rekvizity podle dohody). Výše poplatku je závislá na nákladnosti kostýmu a rekvizit (obvykle 500-1500,- Kč podle dohody lektora, dětí a rodičů). 

 


 

 

 

 

zpět na přehled častých dotazů...

  

Máte pocit, že některý dotaz zde chybí? Pošlete nám tip tímto formulářem.

 

Přihlášení lektoraDoporučujeme:

logo-baby-signs

 


 

logo-montessori


 

logo-NADACE-CP


bottom

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates world top actors Valid XHTML and CSS.