top
logo


Tématický příměstský tábor 2020-1 Email
Čtvrtek, 18 Červen 2020 12:59

 

Tématický příměstský tábor DANCELINE 2020

pro dívky ve věku 10-13 let

 

Termíny:

1 týden (20.7.- 24.7.2020) pro dívky ve věku 10-13 let

 

ico informaceico penizeico formular Informace, údaje pro platbu a registrační formulář účasti:

 

Program:

Tento příměstský tábor bude sportovně a tanečně zaměřen. Obsahem bude tančení, protahování, akrobacie, posilování. Součástí bude i pobyt venku, řešení hádanek a plnění úkolů na dané téma. Program bude probíhat v prostorách DANCELINE studia (za Metropolem) a v přilehlém parku. Program začíná v 8:00 ráno a končí v 16:00.

 

Upřesňující podmínky:

Tábor se uskuteční při minimálním počtu 10ti účastníků a v případě, že nedojde k omezení ze strany vlády (koronavirus atp.).

První den daného termínu je nutno doložit Vyjádření lékaře o zdravotní způsobilosti dítěte k účasti na akci (staré maximálně 14 dní) a rodič nebo jiný zákonný zástupce musí podepsat Potvrzení o bezinfekčnosti, ve kterém prohlásí, že dítě nejeví známky akutního onemocnění (například horečky nebo průjmu) a příznaky infekce covid-19 (tj. zvýšená teplota, kašel, dušnost, bolest v krku, ztráta chuti a čichu atd.) a že dítě v předchozích 14 dnech nepřišlo do styku s osobou nemocnou infekčním onemocněním nebo podezřelou z nákazy a ani jemu, ani jinému příslušníku rodiny žijícímu s ním ve společné domácnosti, není nařízeno karanténní opatření.

Vyjádření lékaře vystaví praktický lékař (vzor formuláře zde), formulář Potvrzení o bezinfekčnosti bude připraven na DANCELINE studiu k podpisu v den začátku akce.

 

ico formularInformace k registraci účasti:

V případě zájmu o účast na některém termínu Vás žádáme o vyplnění registračního dotazníku zde 

 

ico penizeCena:

1 550,- Kč za 1 týden (20.7.- 24.7.2020), variabilní symbol: 19031001


Cena zahrnuje:

pedagogický dozor, stravování 3x denně (svačiny + oběd), pitný režim, program.


Informace k platbě:

číslo účtu: 2300263557 / 2010 (Fio banka)
částka: viz. výše
variabilní symbol: viz. výše
specifický symbol: rodné číslo účastníka (bez znaku lomítka, jen 10 číslic), nebo zvolené identifikační číslo

Platbu prosím proveďte do konce června 2020, jinak může být vaše rezervace zrušena. Děkujeme.
 

* poznámka: Prosíme o pečlivé zkontrolování čísla účtu i variabilního a specifického symbolu. Děkujeme za pochopení, že není možné sdružovat různé platby dohromady (více dětí na soustředění), ale přišli bychom o možnost automatizovaného zpracování a párování plateb.

V případě, že z nějakého důvodu nemůžete provést platbu převodem z bankovního účtu, pak je možné složit peníze v hotovosti na pokladnu FIO banky na náměstí, která je od DANCELINE studia vzdálená cca 500m. Při vkládání peněz prosím uveďte nejen číslo účtu, ale i variabilní a specifický symbol, případně do poznámky uveďte jméno dítěte.

 

V případě dalších dotazů se prosím ptejte pomocí formuláře "Dotaz na vedení"

 Máte nějaké dotazy k platbě nebo jí potřebujete vrátit z důvodu odhlášení? Pošlete dotaz pomocí formuláře "Dotaz k platbám". 

Přihlášení lektoraDoporučujeme:

logo-baby-signs

 


 

logo-montessori


bottom

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates world top actors Valid XHTML and CSS.