top
logo


časté dotazy - podzimní/jarní soustředění Email

 

Q1: jarní/podzimní soustředění: do kdy je nutné uhradit platbu?
A1: pokud není uvedeno v propozicích k daném soustředění jinak, tak bychom rádi obdrželi platbu ještě před začátkem soustředění, ideálně týden před samotným začátkem.

 

Q2: jarní/podzimní soustředění: co když dítě onemocní? Jaké jsou storno poplatky při zrušení účasti?
A2: Když dítě onemocní, využijte znovu formulář pro registraci a do něj uveďte "účast: ne" a do poznámky uveďte jako důvod onemocnění a přidejte žádost o vrácení zaslané platby (nebo ideálně vyplňte i formulář "dotaz k platbám"). V případě onemocnění v den odjezdu nebo v průběhu pobytu budeme vše řešit telefonicky. Při zrušení účasti z důvodu nemoci jsou storno poplatky následující:

zrušení účasti: výše storno poplatku:
do 15:00 den před odjezdem 0%
do 24:00 v den odjezdu (1. den pobytu) 30%
do 14:00 druhý den pobytu 60%
od 14:00 druhého dne pobytu 100%

rozdíl mezi zaplacenou částkou a storno poplatkem bude zaslán na účet, ze kterého byla platba zaslána (vrácení může trvat déle, max. 14 dnů).

 

Q3: jarní/podzimní soustředění: co když dítě nepojede z jiného důvodu než onemocnění, nebo příjede později/odjede dříve, případně nebude ubytováno v rekreačním zařízení?
A3: V případě zrušení účasti do 15:00 hodin den před odjezdem - z jiného důvodu než je onemocnění dítěte - se vrací celá částka. Pozdější zrušení účasti je bez nároku na vrácení celé nebo části platby. V případě nutnosti pozdějšího příjezdu, dřívejšího odjezdu, ubytování mimo rekreační zařízení, případně jiné výjimky je nutné předem dohodnout s vedením DANCELINE studia pomocí tohoto formuláře, případně telefonicky nebo e-mailem (viz. kontakty). Tyto nestandardní situace jsou určitou zátěží pro organizaci celého pobytu, proto jsou bez nároku na vrácení celé nebo části platby.

 


Máte pocit, že některý dotaz zde chybí? Pošlete nám tip tímto formulářem.

 

Přihlášení lektoraDoporučujeme:

logo-baby-signs

 


 

logo-montessori


bottom

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates world top actors Valid XHTML and CSS.