top
logo


Taneční skupina roku 2012 (Praha) - registrace Email
Úterý, 10 Duben 2012 11:03

 

14. 4. 2012, kategorie baby a děti (Berušky, Lvíčata, Hroši, Klokánci, Slůňata, Tučňáci)

Do posledního okamžiku jsme doufali, že nám dorazí přesný harmonogram soutěže (uzávěrka přihlášek byla večera v pondělí 9.4.2012), ale zatím bohužel můžeme dát k dispozici pouze základní známé informace:

 

místo: sportovní hala Folimanka, Na Folimance 2, Praha 2

předběžný časový harmonogram:

8.00 – 9.30 prezence

10.00 – 16.30 soutěž

16.30 – 17.00 vyhlášení kat. baby a děti

Startovné: 150,-Kč (osoba/choreografie)

Základní vstupné: 200,-Kč (děti do 6 let zdarma)

Cena za bus bude upřesněna dle počtu dětí do autobusu.

Částka za bus se bude platit v den odjezdu u autobusu společně se startovným.

 

Konkrétní termíny odjezdu a příjezdu, případně možnosti vyzvednout si dítě na soutěži budou uveřejněny později, jakmile pořadatel zašle přesný harmonogram a zpracujeme ho.

Stránky pořadatele soutěže: www.tanecniskupinaroku.cz

 

formular Prosíme o vyplnění účasti na formuláři zde!

 

 

Jaký je rozdíl mezi registrací u pořadatele soutěže a registrací formulářem na www.danceline.cz

Registraci školy (jednotlivých týmů) provádí vedení Danceline v dostatečném časovém předstihu u pořadatele s tím, že uvede předběžný počet dětí. V den soutěže se při prezenci nahlásí skutečný počet vystupujících a podle toho se zaplatí i startovné. Tuto registraci nemusí děti ani rodiče nijak řešit.

Registraci jednotlivého každého dítěte s uvedením zda se zúčastní soutěže nebo ne, zda pojede busem nebo autem, potřebuje Danceline studio vědět proto, abychom měli přehled o tom, s kolika dětmi máme počítat. Nejen pro zajištění organizace (počet asistentů), ale zejména kvůli stanovení počtu autobusů, které musíme objednat s relativně velkým časovým předstihem. Je tedy pro nás důležité, aby každá registrace byla provedena co nejdříve a to i v případě, že se dítě nezúčastní! Minimálně alespoň v takovém případě víme, že rodič dítě o soutěži informaci dostal. Stává se, že potřebujete změnit účast (dítě onemocní), nebo typ dopravy – normálně proveďte registraci znovu s uvedením všech údajů a do poznámky napište, že jde o změnu, případně i důvod změny a my předchozí registraci stornujeme. V nových formulářích je i kolonka pro zaslání potvrzujícího e-mailu, takže dostanete potvrzení o tom, že vaše registrace proběhla úspěšně. Pokud takový e-mail nedorazí, pak zkuste registrovat znovu, případně nás kontaktujte. Upozorňujeme na pečlivé vyplnění emailové adresy - stává se poměrně často, že je nahlášena systémem jako nesprávná a tudíž potvrzovací email nemůže dorazit (registrace je ale provedena).

 

 

 

Přihlášení lektoraDoporučujeme:

logo-baby-signs

 


 

logo-montessori


bottom

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates world top actors Valid XHTML and CSS.