top
logo


Taneční skupina roku 2012 (Praha) - upřesňující informace Email
Pátek, 13 Duben 2012 00:00

Upřesňující informace k soutěži TSR Praha (14.4.2012)

 

pro informace k soutěži konané již TUTO SOBOTU, které se zúčastní týmy Berušky, Lvíčata, Tučňáci, Hroši, Slůňata, Klokánci:

 

Přehled hlavních časů a plateb  – pro děti jedoucí autobusem:

 

Skupina

kontakt

číslo busu

sraz u DL

odjezd od DL

předp. příjezd k DL

Berušky

Žolík

1

4:45

5:00

15:15

Lvíčata

Kapr

1

4:45

5:00

15:15

Hroši

Gabča

2

5:45

6:00

22:15

Slůňata

JaniVi

2

5:45

6:00

22:15

Klokánci

Vlaďka

3

5:45

6:00

22:15

Tučňáci

Hebík

3

5:45

6:00

22:15

 

poznámky:

1)  odjezd - standardně od DANCELINE studia (u závory, zadní vchod do Metropolu)

2)  příjezd – standardně k DANCELINE studiu (u závory, zadní vchod do Metropolu), v případě časového skluzu soutěže může dojít k posunu času příjezdu (budeme informovat SMS zprávou)

3)  Cena za jízdu autobusem (tam i zpět nebo jen jedna cesta): 350 Kč, bude vybráno při odjezdu u autobusu společně se startovným. Cena platí i pro nahlášené rodiče (podle všech předpokladů je místo pro každého dosud nahlášeného rodiče).

4) Startovné za každé dítě je 150,- Kč/choreografii (děti z Tučňáků, které mají 2 choreografie, platí 300,-Kč) a bude vybráno při odjezdu u autobusu (společně s cenou dopravy).

5) Celková cena vybíraná u autobusu bude tedy 500 Kč pro děti s jednou choreografií jedoucí bez rodiče, příp. 650 Kč pro děti se dvěma choreografiemi jedoucí bez rodičů. Každý dosud nahlášený rodič navíc 350 Kč. Prosíme rodiče, aby si pokud možno přichystali přesnou částku peněz. Děkujeme za pochopení.

6) Bus 1 jede ráno z ČB v 5:00 hod. kvůli provedení prezence celé školy v Praze v čase mezi 7:00 – 8:00 hod. Oba týmy z busu 1 (skupiny Lvíčata a Berušky) vystupují jako první v cca 9:15 hod. a vyhlášení mají již v 12:00 hod. bez dalšího soutěžního kola, takže se mohou vrátit domů již kolem 15:15 hod.

7) Bus 2 a bus 3 pojede z ČB v 6:00 hod. Hroši, Slůňata i Klokánci vystupují cca v 10:00 – 10:30 hod. a tudíž musíme být v Praze alespoň 2 hodiny před vystoupením, aby se děti stačily připravit (namalovat se, učesat, vyzkoušet si choreografii atd.). Tučňáci sice vystupují až kolem 12:15 hod, ale museli by mít samostatný autobus (cena by tedy byla o hodně vyšší), který by jel v jiný čas než bus 2, a proto jsme se rozhodli pro variantu, že pojedou již ráno s ostatními skupinami z kategorie dětí. Návrat obou busů je až kolem 22:15 (vyhlášení výsledků je kolem 18:30 a bude dlouhé)

 

Přehled hlavních časů a plateb – pro děti jedoucí autem:

 

Skupina

kontakt

sraz před halou

možnost 1. vyzvednutí

1. odevzdání

možnost 2. vyzvednutí

2. odevzdání

konečné předání dětí

Berušky

Kapr

8:30

10:00

11:45

-

-

12:30

Lvíčata

Kapr

8:30

10:00

11:45

-

-

12:30

Hroši

Gabča

8:30

11:00

14:30

17:00

18:15

19:15

Slůňata

Gabča

8:30

11:00

14:30

17:00

18:15

19:15

Klokánci

Gabča

8:30

11:00

14:30

17:00

18:15

19:15

Tučňáci

Hebík

10:30

17:00

18:15

-

-

19:15

 

poznámky:

1) Sraz a  vyzvednutí dětí – – sejdeme se u haly (sportovní hala Folimanka, Na Folimance 2, Praha 2), kde si děti vyzvedne určená kontaktní osoba (viz. tabulka) a zapíše si je do seznamu. Je nutné vyčkat na místě srazu a vyvarovat se snahy předat nám dítě v hale, protože nám pak vznikají komplikace s organizací dalších dětí (je náročné věnovat se dětem, co mají nějaké přání, potřebují na záchod nebo malovat a pomáhat s kostýmem a u toho přebírat nebo předávat další dítě). Kontaktní osoba zároveň hromadně rozdá kontrolní pásky vystupujícím dětem (diváci si zajistí vstupenku na místě sami)

2) Pokud na místo přijedete dříve, než je stanovený termín vyzvednutí dítěte (např. z důvodu, že se chcete podívat na vystoupení mladšího dítěte), pošlete SMS zprávu na číslo 775 704 521 (Gabča) a ta se pokusí zajistit vyzvednutí dítěte mimo určený termín

3) Možnosti vyzvednutí předaného dítěte mimo konečné předání po soutěži jsou uvedeny v tabulce – na srazu prosím nahlaste, v kterých termínech si budete chtít dítě vyzvednout. Ve velmi nutných případech jiného termínu vyzvednutí nebo zpětného předání dítěte, pošlete SMS zprávu na číslo 775 704 521 (Gabča) a ta se pokusí zajistit vyzvednutí dítěte mimo určený termín. Upozorňujeme, že plánované časy se velmi pravděpodobně změní (alespoň to na většině velkých soutěží tak bývá), takže se budeme všichni přizpůsobit aktuálnímu stavu  

4) Na srazu bude vybráno startovné 150,-Kč/choreografie.  V případě, že dítě vystupuje ve dvou choreografiích, je startovné 300 Kč. Prosíme rodiče, aby si pokud možno přichystali přesnou částku peněz. Děkujeme za pochopení.

 

Co mají mít děti s sebou?

 

  1. kostým včetně obuvi dle choreografie (+ náležitosti k tomu určené)
  2. týmové triko
  3. kosmetickou taštičku (obsah: pírka, černé gumičky, lak na vlasy, odličovací mléko a tampony, popřípadě speciální věcičky pro danou choreografii)
  4. svačinu (dostatečně velkou), pití (minimálně 1,5 litru)
  5. peníze na občerstvení během dne a do „Mekáče“ (cca 300 Kč). Prosíme rodiče, aby dětem dali i drobné peníze (v případě, že děti mají jen větší bankovky vznikají problémy např. při koupi zmrzliny nebo párku v rohlíku, obsluze brzy dojdou drobné peníze na vracení větších částek)
  6. děti jedoucí autem musí mít batůžek, ve kterém budou mít všechny potřebné věci, není možné odbíhat k rodičům.

 

Pár organizačních poznámek:

 

Šatna:

Rodiče nechodí do šatny (nedostatek místa v šatně, vládne tam chaos a stres). V prostorách na převlíkání organizuje chod věcí lektor, s převlékáním a malováním dětem pomůžou určené osoby.

 

Čekání na vyhlášení výsledků:

Častý dotaz je, zda musí dítě čekat na vyhlášení?

Ano, myslíme si, že to patří k celému průběhu soutěže. V případě, že se dítě nezúčastní předávání cen, musí lektor vyčkat na konec vyhlašování a poprosit pořadatele, zda by mu nedal ceny i pro děti, které sice vystupovaly, ale nevydržely na vyhlášení, čímž se zpožďuje příjezd dětí, které jedou autobusem. Také není záruka, že prosbě pořadatel vyhoví, takže dítě může být bez ceny nebo medaile. 

 

Jaký je rozdíl mezi registrací u pořadatele soutěže a registrací formulářem na www.danceline.cz

Registraci školy (jednotlivých týmů) provádí vedení Danceline v dostatečném časovém předstihu u pořadatele s tím, že uvede předběžný počet dětí. V den soutěže se při prezenci nahlásí skutečný počet vystupujících a podle toho se zaplatí i startovné. Tuto registraci nemusí děti ani rodiče nijak řešit.

Registraci jednotlivého každého dítěte s uvedením zda se zúčastní soutěže nebo ne, zda pojede busem nebo autem, potřebuje Danceline studio vědět proto, abychom měli přehled o tom, s kolika dětmi máme počítat. Nejen pro zajištění organizace (počet asistentů), ale zejména kvůli stanovení počtu autobusů, které musíme objednat s relativně velkým časovým předstihem. Je tedy pro nás důležité, aby každá registrace byla provedena co nejdříve a to i v případě, že se dítě nezúčastní! Minimálně alespoň v takovém případě víme, že rodič dítě o soutěži informaci dostal. Stává se, že potřebujete změnit účast (dítě onemocní), nebo typ dopravy – normálně proveďte registraci znovu s uvedením všech údajů a do poznámky napište, že jde o změnu, případně i důvod změny a my předchozí registraci stornujeme. V nových formulářích je i kolonka pro zaslání potvrzujícího e-mailu, takže dostanete potvrzení o tom, že vaše registrace proběhla úspěšně. Pokud takový e-mail nedorazí, pak zkuste registrovat znovu, případně nás kontaktujte. Upozorňujeme na pečlivé vyplnění emailové adresy - stává se poměrně často, že je nahlášena systémem jako nesprávná a tudíž potvrzovací email nemůže dorazit (registrace je ale provedena).

 

Proč nejsou termíny a ceny uváděny dříve:

V ideálním světě by bylo nádherné, kdyby pořadatel vyhlásil soutěž, všechny týmy by se do jednoho dne zaregistrovali a on by mohl vytvořit startovní listinu s časy, kterou by nám zaslal (a hned můžeme dát informaci o čase vystupování a z toho odvodit čas odjezdů atp.). Jednotlivým týmům by se během dne nahlásili všichni vystupující včetně rozdělení na jízdu busem nebo autem a tím by bylo možné spočítat, kolik autobusů je nutné objednat. Cenu za autobusy bychom byli schopní ihned rozpočítat na jednotlivé pasažéry a obratem zveřejnit.

Bohužel realita je na hony vzdálená ideálu, pořadatel většinou umožňuje registraci škol co nejdelší dobu a proto se k nám dostane přesný harmonogram soutěže relativně pozdě a tím máme méně času na plánování a organizaci našich týmů (někteří pořadatelé sice posílali harmonogramy dříve, protože zkrátili čas pro registraci škol, což sice vypadalo výhodně pro plánování, ale protože pak umožňovali dodatečné registrace škol, tak harmonogram v drtivé většině měl značné posuny a pro plánování tedy byl nevhodný). Naše možnosti věnovat se naplánování celé akce po obdržení harmonogramu od pořadatele nám komplikuje i to, že některé děti se registrují formulářem na našich webových stránkách hodně pozdě, takže například odhadnout počet a tím i cenu autobusů je poměrně adrenalinová záležitost. Naplánovat vhodně časy odjezdu a příjezdu (bez rychlého řešení „všichni brzy ráno najednou, večer pozdě zpátky najednou“) je také zajímavá hra se jmény, počty a termíny, protože se snažíme minimalizovat neproduktivní čas strávený dětmi, ovšem bez dramatického dopadu na cenu dopravy, náročnost na personální zajištění atp.

Opravdu se snažíme vyjít všem vstříc a udělat vše podle naší nejlepší vůle a schopností, ale některé věci nejdou tak snadno jak bychom si přáli. Děkuje všem za pochopení.

Věříme, že si děti soutěž užijí a vše proběhne v pohodě :-)

 

PDF verze článku pro snadnější tisk zde

PDF verze tabulek časů pro snadnější tisk zde

www stránky soutěže (web pořadatele)

 

 

 

 

Přihlášení lektoraDoporučujeme:

logo-baby-signs

 


 

logo-montessori


bottom

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates world top actors Valid XHTML and CSS.