top
logo

Taneční skupina roku 2012 (Praha) - výsledky Email
Úterý, 17 Duben 2012 09:18

Gratulujeme všem dětem z Danceline studia za krásné sportovní výsledky v Praze dne 14. 4. 2012 na Mistrovství Čech v turné „Taneční skupina roku 2012“.

Po nominacích z regionálního kola, se do Prahy z Danceline studia probojovalo 7 choreografií v kategoriích baby a děti. Konkurence v Praze byla opravdu veliká, o to víc si ceníme medailových umístění. Samozřejmě nejdůležitější je, že si všechny děti zatančili a pořádně si to užili bez ohledu na umístění.

Soutěžního sobotního maratónu se zúčastnilo celkem 125 dětí z DL. Atmosféra na soutěži byla jako vždy báječná a děti, trenéři, rodiče a příznivci Danceline studia byli jako vždy úžasně „slyšet“ při povzbuzování a skandování J. Ostatně, kdo byl přítomen ví, jak naše povzbuzování pokaždé oceňuje moderátor J

Děkujeme za podporu J!

Výsledky:

1. místo – PEKAŘI – Berušky (kat. baby, show art, základní liga)

1. místo – NA VLÁSKU – Lvíčata (kat. baby, show art, EDA show)

1. místo – 101 DALMATINŮ – Tučňáci (kat. děti, show art, EDA show)

3. místo – COUNTRY DANCE – Tučňáci (kat. děti, lidovky, EDA show)

3. místo – PINOCCHIO – Hroši (kat. děti, show art, základní liga)

8. místo – LETNÍ OLYMPIJSKÉ HRY – Slůňata (kat. děti, show art, základní liga)

10. místo – AVATAR – Klokánci (kat. děti, show art, základní liga)

Na finále do Prahy – 5. 5. 2012 – kat. baby a děti – se nominuje vždy prvních 7 choreografií v jednotlivých kategoriích a disciplínách.

Postupují tedy: Berušky, Lvíčata, Tučňáci (obě choreografie) a Hroši.

(Vzneseme ještě dotaz jak je to v případě, že se některá skupina nepřihlásí, jestli mají ještě Slůňata z osmého místa v takovémto případě postoupit a budeme vás informovat.)

Diplomy naskenujeme a umístíme na stránky, aby si je mohli zájemci stáhnout a vytisknout.