top
logo


Jarní soustředění 2018 - Sovičky Email
Pátek, 02 Únor 2018 07:13

JARNÍ SOUSTŘEDĚNÍ - DOL u Blatné
2.03. - 4.03.2018: KLOKANI + SOVIČKY

ico informaceico penizeico formular Informace k soustředění, údaje pro platbu a registrační formulář účasti:

 

ico informace V pátek 2.3.2018 v 16:45 se sejdeme u divadla DK METROPOL
(autobus odjíždí v 17:00 hod.).

Poplatek za soustředění je 1300,- Kč a zahrnuje dopravu autobusem, pronájem sálu, ubytování na hlavní budově, pitný režim a stravu 5x denně, dětem s sebou nemusíte dávat žádné jídlo. Zahajujeme páteční večeří a končíme odpolední nedělní svačinou. Každý den nás pak čekají tréninky – nezapomeňte s sebou oblečení a obuv na cvičení a láhev na pití! – ale i hry a soutěže. Nezapomeňte pevnou obuv podle předpokládaného počasí, starší teplé oblečení a přezůvky. Spíme na budově ve 4 – 7 lůžkových pokojích vybavených ložním prádlem, není tedy nutný spacák ani karimatka (ovšem kdo spacák chce, vzít může).

Místo pobytu: Rekreační zařízení Radost, Dol u Blatné (www.rz-radost.cz)

Příjezd v neděli 4.3.2018 v 18:00 opět u divadla DK METROPOL v Českých Budějovicích.

     Těší se na Vás tým lektorů a asistentů DANCELINE studia

 

ico vykricnik Před odjezdem je nutné odevzdat:

Vyjádření lékaře – formulář, který je platný 1 rok od data vydání. Nemusí ho mít ti, kteří ho již odevzdali na jiné soustředění v předchozích 12 měsících. Ke stažení zde...

Kopie zdravotní průkazky. Týká se pouze těch, kteří ji u nás ještě nemají nebo mají změnu pojišťovny (je možné zaslat i sken na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ).

* Prohlášení o bezinfekčnosti se bude podepisovat hromadně při odjezdu na pobyt na jeden společný formulář pro všechny účastníky pobytu.


ico formularInformace k registraci účasti:

Z důvodu přehledu účasti Vás žádáme o vyplnění registračního dotazníku zde (a to i v případě, že víte, že se Vaše dítě nezúčastní). Pomůže nám to v objednávání kapacity autobusů, plánování pokojů atp.
 

ico penizeInformace k platbě:

Pro děti z týmu Sovičky:

číslo účtu: 2400208563 / 2010 
částka: 1300,- Kč
variabilní symbol: 17020421
specifický symbol: rodné číslo dítěte (bez znaku lomítka, jen 10 číslic) - slouží k přiřazení platby ke správné osobě (případně zvolte nějaké jiné číslo pro dohledání, které nám prosím nahlašte pomocí formuláře dotaz k platbám )

storno podmínky: viz. časté dotazy - podzimní/jarní soutředění

 

* poznámka: Prosíme o pečlivé zkontrolování čísla účtu i variabilního a specifického symbolu. Děkujeme za pochopení, že není možné sdružovat různé platby dohromady (více dětí na soustředění), ale přišli bychom o možnost automatizovaného zpracování a párování plateb.

V případě, že z nějakého důvodu nemůžete provést platbu převodem z bankovního účtu, pak je možné složit peníze v hotovosti na pokladnu FIO banky na náměstí, která je od DANCELINE studia vzdálená cca 500m (mapa pobočky zde). Pokladní hodiny jsou Po-Pá 9:00 - 12:00, 13:00 - 16:30 (Pá do 16:00), poplatek 30 Kč a pro platby do 5000 Kč není požadován občanský průkaz. Při vkládání peněz prosím uveďte nejen číslo účtu, ale i variabilní a specifický symbol, případně do poznámky uveďte jméno dítěte.

 


Tip: Přečtete si také obecné informace o soustředěních a časté dotazy v sekci "Soustředění - obecné informace"

 


 

Máte nějaké dotazy k platbě nebo jí potřebujete vrátit z důvodu odhlášení? Pošlete dotaz pomocí formuláře "Dotaz k platbám".
Pro dotazy ohledně soustředění využijte možnosti napsat komentář přímo k tomuto článku, případně pošlete dotaz pomocí formuláře "Dotaz na vedení".


 

Přihlášení lektoraDoporučujeme:

logo-baby-signs

 


 

logo-montessori


 

logo-NADACE-CP


bottom

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates world top actors Valid XHTML and CSS.