top
logo


Školné 2017/18- 2. pololetí - Sovičky Email
Úterý, 27 Březen 2018 05:56

 

 ico penizeInformace k platbě školného na II. pololetí školního roku 2017/18

 


Školné prosím uhraďte s těmito údaji:

 

Pro děti z týmu Sovičky:

číslo účtu: 2800208546 / 2010
částka: 1800,- Kč
variabilní symbol:17010221
specifický symbol: rodné číslo dítěte (bez znaku lomítka, jen 10 číslic) - slouží k přiřazení platby ke správné osobě (případně zvolte nějaké jiné číslo pro dohledání, které nám prosím nahlašte pomocí formuláře dotaz k platbám)

Platbu prosím proveďte do 15. dubna 2018.
Kopii dokladu o provedené platbě dodejte k rukám lektora do 30.4.2018.

Děkujeme.

 

ico vykricnik před platbou si prosím přečtěte:

"Informace a pravidla DANCELINE tanečního a pohybového studia ze dne 1.9.2017".

Tato pravidla a informace je nutné vzít na vědomí před zaplacením školného!

 


* poznámka: Prosíme o pečlivé zkontrolování čísla účtu i variabilního a specifického symbolu. Děkujeme za pochopení, že není možné sdružovat různé platby dohromady (více dětí na soustředění), ale přišli bychom o možnost automatizovaného zpracování a párování plateb.

V případě, že z nějakého důvodu nemůžete provést platbu převodem z bankovního účtu, pak je možné složit peníze v hotovosti na pokladnu FIO banky na náměstí, která je od DANCELINE studia vzdálená cca 500m (mapa pobočky zde). Pokladní hodiny jsou Po-Pá 9:00 - 12:00, 13:00 - 16:30 (Pá do 16:00), poplatek 30 Kč a pro platby do 5000 Kč není požadován občanský průkaz. Při vkládání peněz prosím uveďte nejen číslo účtu, ale i variabilní a specifický symbol, případně do poznámky uveďte jméno dítěte.
Více informací viz. Časté dotazy.


 

 


 

ico informace  Novinky v tomto školním roce:

 

Platba školného:

Bohužel stále přicházelo příliš velké množství plateb s chybně zadanými údaji (variabilní nebo specifický symbol), nebo dokonce údaje úplně chyběly, což znemožňovalo automatické párování plateb a velmi komplikovalo jejich ruční dohledání. Z tohoto důvodu Vás chceme požádat o následující pomoc po úhradě platby:

prosíme o dodání kopie dokladu o provedené platbě k rukám lektora daného týmu 30.4.2018. Na doklad prosím napište jméno osoby, za kterou je provedena úhrada.

Jako doklad stačí otisk obrazovky z elektronického bankovnictví nebo jiný doklad, ze kterého bude patrné, ze kterého účtu platba odešla, na který účet a pod jakým variabilním a specifickým symbolem. Doklad stačí poslat po dítěti na hodinu tréninku, není nutné doručit ho osobně. Výrazně nám tím usnadníte evidenci plateb a tím i urychlíte případné dodatečné řešení problematických nebo neuhrazených plateb. Věříme, že pochopíte tuto menší komplikaci a děkujeme za Vaši pomoc.Kostýmy:

Model vlastnictví kostýmů DANCELINE studiem se stal neudržitelným - přílišná finanční zátěž pro studio spojená s pořízením kostýmu, v drtivé většině maximálně poloviční návratnost investovaných prostředků, velké nároky na skladovací prostory, rozdílné představy některých rodičů o výši příspěvku na zapůjčení atp. Z výše uvedených důvodů jsme nuceni přistoupit na následující model vlastnictví kostýmu:

Děti z týmů přípravky mají kostým zapůjčen od DANCELINE studia na všechny akce a vystoupení během školního roku v ceně školného, kostým zůstává majetkem DANCELINE studia.

Děti ze závodních týmů si kostým kupují a zůstává majetkem dítěte (rekvizity podle dohody). Výše poplatku je závislá na nákladnosti kostýmu a rekvizit (podle dohody lektora, dětí a rodičů), obvykle 500-1500,- Kč.  

Máte nějaké dotazy k platbě nebo jí potřebujete vrátit z důvodu odhlášení? Pošlete dotaz pomocí formuláře "Dotaz k platbám".
Pro ostatní dotazy pošlete dotaz pomocí formuláře "Dotaz na vedení".


 

 

Přihlášení lektoraDoporučujeme:

logo-baby-signs

 


 

logo-montessori


 

logo-NADACE-CP


bottom

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates world top actors Valid XHTML and CSS.