top
logo


Taneční víkendový workshop 2023 - Sovičky Email
Pondělí, 18 Září 2023 11:22

TANEČNÍ VÍKENDOVÝ WORKSHOP - DOL u Blatné
23.9. - 24.9.2023
Určeno pro týmy: Tučňáci, Motýlci, Tygři, Delfíni, Sovičky, Klokani, Vlčata

ico informaceico penizeico formular Informace, údaje pro platbu a registrační formulář účasti:

V letošním roce jsme se rozhodli uspořádat na začátku školního roku taneční workshop na Dolu s externími i "domácími" lektory. Akce je určena pro děti, juniory a dospělé z A týmů DL (Tučňáci, Motýlci, Tygři, Delfíni, Sovičky, Klokani, Vlčata). Načerpáme nové zkušenosti od předních lektorů taneční scény v ČR, celý víkend bude naplněn workshopy s externími lektory, ale i s lektory DL. Prohloubíme si taneční vzdělání a nabyté zkušenosti uplatníme v nové taneční sezóně. 

ico informace Termín:

Nástup v sobotu 23.9.2023
-
pro cestující společným autobusem v 7:15 u DANCELINE (u divadla DK METROPOL)
- pro cestující vlastní dopravou v 8:40 v Rekreačnín zařízení Radost, Dol u Blatné.

Ukončení v neděli 24.2.2022
-
pro cestující společným autobusem v 19:00 u DANCELINE (u divadla DK METROPOL)
- pro cestující vlastní dopravou v 17:30 v Rekreačnín zařízení Radost, Dol u Blatné.

Poplatek za soustředění je 1500,- Kč v případě vlastní dopravy a 2000,- Kč v případě dopravy společným autobusem (platí i pro jednu cestu!).
Cena zahrnuje odměnu pro externí lektory, pronájem sálu, ubytování na hlavní budově, pitný režim a stravu (včetně dopolední i odpolední svačiny a druhé večeře - dětem s sebou nemusíte dávat žádné jídlo). Zahajujeme sobotní svačinou a končíme odpolední nedělní svačinou.
Každý den nás pak čekají tréninky – nezapomeňte s sebou oblečení a obuv na cvičení a láhev na pití! – ale i hry a soutěže. Nezapomeňte pevnou obuv podle předpokládaného počasí, starší teplé oblečení a přezůvky. Spíme na budově ve 4 – 7 lůžkových pokojích vybavených ložním prádlem, není tedy nutný spacák ani karimatka (ovšem kdo spacák chce, vzít může).

Místo pobytu: Rekreační zařízení Radost, Dol u Blatné (www.rz-radost.cz)

 

     Těší se na Vás tým lektorů a asistentů DANCELINE studia

 

ico vykricnik Před odjezdem je nutné odevzdat:

Kopie zdravotní průkazky. Týká se pouze těch, kteří ji u nás ještě nemají nebo mají změnu pojišťovny (je možné zaslat i sken na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ).

* Prohlášení o bezinfekčnosti se bude podepisovat hromadně při odjezdu na pobyt na jeden společný formulář pro všechny účastníky pobytu.


ico formularInformace k registraci účasti:

Z důvodu přehledu účasti Vás žádáme o vyplnění registračního dotazníku zde (a to i v případě, že víte, že se Vaše dítě nezúčastní). Pomůže nám to v objednávání kapacity autobusů, plánování pokojů atp.
 

ico penizeInformace k platbě:

Pro děti z týmu Sovičky:

číslo účtu: 2400208563 / 2010 
částka: 1500,- Kč (vlastní doprava) / 2000,- Kč (doprava autobusem DL)
variabilní symbol: 23021121
specifický symbol: rodné číslo dítěte (bez znaku lomítka, jen 10 číslic) - slouží k přiřazení platby ke správné osobě (případně zvolte nějaké jiné číslo pro dohledání, které nám prosím nahlašte pomocí formuláře dotaz k platbám )

storno podmínky: viz. časté dotazy - podzimní/jarní soutředění

 

* poznámka: Prosíme o pečlivé zkontrolování čísla účtu i variabilního a specifického symbolu. Děkujeme za pochopení, že není možné sdružovat různé platby dohromady (více dětí na soustředění), ale přišli bychom o možnost automatizovaného zpracování a párování plateb.

V případě, že z nějakého důvodu nemůžete provést platbu převodem z bankovního účtu, pak je možné složit peníze v hotovosti na pokladnu FIO banky u náměstí (Dr. Stejskala 110/11), která je od DANCELINE studia vzdálená cca 500m (mapa pobočky zde). Pokladní hodiny jsou Po-Pá 9:00 - 12:00, 13:00 - 16:30 (Pá do 16:00), poplatek 90 Kč a pro platby do 5000 Kč není požadován občanský průkaz. Při vkládání peněz prosím uveďte nejen číslo účtu, ale i variabilní a specifický symbol, případně do poznámky uveďte jméno dítěte.
Více informací viz. Časté dotazy.

 


Tip: Přečtete si také obecné informace o soustředěních a časté dotazy v sekci "Soustředění - obecné informace"

 


 

Máte nějaké dotazy k platbě nebo jí potřebujete vrátit z důvodu odhlášení? Pošlete dotaz pomocí formuláře "Dotaz k platbám".
Pro dotazy ohledně soustředění využijte možnosti napsat komentář přímo k tomuto článku, případně pošlete dotaz pomocí formuláře "Dotaz na vedení".


 

Přihlášení lektoraDoporučujeme:

logo-baby-signs

 


 

logo-montessori


 

logo-NADACE-CP


bottom

Založeno na Joomla!. Designed by: joomla templates world top actors Valid XHTML and CSS.